درباره مرکز جامع انکولوژی

در مرکز جامع انکولوژی نگین آزادی پروسه‌ی تشخیص و درمان با الهام از پیشرفته ترین مراکز دنیا، به نحوی طراحی شده است که بیماران در صورت مراجعه به این مجموعه دچار سردرگمی و اتلاف وقت نشده و چرخه‌ی کامل تشخیص و درمان سرطان در مجموعه طی شود.

مرکز جامع انکولوژی نگین آزادی دارای اجزای تشخیصی و درمانی زیر است:

1) بخش رادیوتراپی با دستگاه‌های پیشرفته که قادر هستند تمام روش‌های مدرن رادیوتراپی را که در کشورهای پیشرفته متداول است، ارائه نمایند.

2) بخش سرپایی شیمی درمانی و مصرف داروهای ضد سرطان که مطابق با آخرین استانداردهای درمانی، به همراه به روز ترین امکانات رفاهی برای بیماران و همراهان ایجاد شده است

3) کلینیک تشخیص و درمان بیماری‌های پستان با امکانات سونوگرافی، ماموگرافی، و نمونه‌گیری تحت راهنمایی تصویربرداری از پستان، به همراه کلینیک تخصصی پستان، با حضور بهترین همکاران جراح پستان.

4) کلینیک دستگاه گوارش و اسکوپی جهت تشخیص بیماری‌های دستگاه گوارش فوقانی و تحتانی، از جمله سرطان‌ها، دارای دستگاه‌های اندوسکوپی، کلونوسکوپی، و اندوسونوگرافی.

5) آزمایشگاه و پاتولوژی جهت انجام کلیه‌ی آزمایشات مورد نیاز قبل، حین، و بعد از درمان بیماران، و همچنین دپارتمان پاتولوژی به همراه کامل‌ترین امکانات سنجش بیومارکرها، آنتی ژن‌ها، و کلیه‌ی نیازهای تشخیصی در زمینه‌ی بیولوژی ملکولی

آشنایی با پزشکان

 • دکتر یحیی زاده

  دکتر یحیی زاده

  با ۳۰ سال تجربه

  متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی
  مشاهده همه →

 • دکتر بخشنده

  دکتر بخشنده

مقالات مرتبط